Konkurs literacki Wertera

 

Magazyn Literacki Werter ma niespotykaną przyjemność zaprosić miłośników literatury polskiej i nie tylko do wzięcia udziału w konkursie! Magazyn ma na celu propagowanie czytelnictwa w Polsce a także popularyzowanie polskich autorów współczesnych, jak i klasycznych. Werter ukazywać się będzie w całej Polsce w klasycznej, papierowej formie i będzie czasopismem bezpłatnym poświęconym wyłącznie literaturze.Magazyn Literacki Werter posiadać będzie min. 4000 nakładu i kolportowany będzie w całej Polsce.

 

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 15 roku życia do przesyłania swoich utworów literackich: prozy, poezji a także dramatu w formie elektronicznej na adres redakcji: werter.com.pl

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie Magazynu Literackiego Werter jest:

 

– ukończony 15 rok życia,

 

– polubienie oficjalnego profilu Magazynu na facebooku: https://www.facebook.com/magazynWerter

 

– wzięcie udziału w głosowaniu na logo Wertera na stronie: http://werter.com.pl/kontakt/sonda-logo-wertera/

 

– przesłanie oryginalnego, nie wydawanego zarówno w formie książkowej, jak i elektronicznej utworu literackiego na dowolny temat (wszystkie formy literackie akceptowane) na adres mailowy: redakcja@werter.com.pl.

 

W tytule wiadomości prosimy zawrzeć: Konkurs Literacki Imię i Nazwisko a także informację, czy w przypadku wybrania przez nas właśnie Państwa utworu literackiego, utwór ten stanowi Państwa debiut.

 

 

Nie interesuje nas to, o czym piszesz. Interesuje nas, czy jesteś w stanie nas zainteresować i w jaki sposób, jeśli tak!

 

 

 

Niniejszym serdecznie Was zapraszamy do konkursu!

 

redakcja Wertera

 

 

Konkurs jest własnością wyłącznie Magazynu Literackiego Werter.

 

Konkurs ma charakter całkowicie bezpłatny.

 

 

Więcej informacji: http://werter.com.pl/kontakt/konkurs-literacki-wertera/

 

Kontakt: redakcja@werter.com.pl

 


Nagrody

Nagrodą w konkursie jest wydrukowanie najlepszych utworów w Magazynie Literackim Werter w premierowym numerze ukazującym się 1 października 2015r. Nie zastrzegamy sobie maksymalnej liczby zaakceptowanych jako zwycięskie utworów.