Łódź Miastem Talentów – V edycja „Łódzkie – kocham i nienawidzę”

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych organizuje V edycję konkursu Łódź Miastem Talentów. Konkurs jest skierowany do osób od 16 do 30 roku życia i rozgrywa się w trzech kategoriach: dziennikarskiej, fotograficzno-filmowej oraz off (wszelkie kreatywne pomysły, niemieszczące się w poprzednich dwóch kategoriach, np. muzyka, taniec, rzeźba, twórcze pisanie, performance itd.).

Hasłem tegorocznej edycji jest „Łódzkie – kocham i nienawidzę” i właśnie tego tematu powinny dotyczyć prace konkursowe. Celem konkursu jest wspieranie poszukujących, twórczych, młodych talentów oraz osób, które poprzez autorskie działania artystyczne chcą zamanifestować swoje emocje dotyczące otaczającej przestrzeni i swoimi projektami odnieść się do dziedzictwa kulturowego Łodzi bądź regionu, a także współczesnych spraw, którymi żyją mieszkańcy.

Aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny konkursu, grono jury będzie obejmować ekspertów w konkursowych kategoriach. Półfinaliści konkursu  będą dodatkowo mogli wziąć udział w warsztatach ze specjalistami. Odbędą się także spotkania mistrzowskie, m.in. z Dorotą Kędzierzawską, Tadeuszem Rolke, Michałem Gonickim i Magdaleną Berus.

Informacje i regulamin:
http://lodz.eska.pl/poznaj-miasto/poznaj-swoje-mozliwosci-wez-udzial-w-konkursie-lodz-miastem-talentow/699255
www.aoia.pl

Termin zgłaszania prac:
do 4 kwietnia 2018


Nagrody

1500 zł za zajęcia pierwszego miejsca w każdej kategorii

nagrody rzeczowe i mniejsze nagrody finansowe dla pozostałych finalistów