Nakręć film o urokach podróżowania i wygraj bilety lotnicze! – konkurs filmowy

Do zadania możesz podejść na dwa sposoby

Jeśli jesteś osobą aktywnie podróżującą:

Veni, vidi, movie

Pokaż najciekawsze miejsca na świecie i jak aktywnie spędzasz w nich czas! Sfilmuj miasta , w których można się zakochać i podpowiedz nam, co można w nich robić! Zainspiruj innych do podróży, pokazując niezwykłe oblicza miejsc, które odwiedziłeś! Pokaż, jak Ty lubisz spędzać w nich czas: smakując lokalnej kuchni, jeżdżąc na rowerze czy uczestnicząc w nocnym życiu miasta.

Zrób mini reportaż o Twojej podróży – nieważne czy jest to podróż turystyczna, służbowa czy szalony weekendowy wypad… Bądź przewodnikiem dla innych i zaproś do odwiedzenia Twojego ulubionego miejsca!

UWAGA: Filmy powinny zostać nakręcone w mieście lub w kraju, do którego latają samoloty PLL LOT.

Jeśli chcesz pokazać uroki swojego miasta:

Veni, vidi, movie

Pokaż nam, jak być aktywnym w Twoim mieście! Sfilmuj to, co Cię w nim pasjonuje i ekscytuje! Olśnij innych podróżników tętniącym w nim życiem. Odkryj przed nimi lokalne smaki i pokaż jak aktywnie spędzać tam czas wolny. Pokaż atrakcje i przekonaj nas, że warto je odwiedzić!

Zrób mini reportaż o Twoim mieście – miejscu, w którym trzeba być! Zaproś podróżników do wizyty w Twoim świecie. Bądź ich przewodnikiem i tłumaczem. Najlepszy czas to czas spędzony w Twoim mieście!

UWAGA: Filmy powinny zostać nakręcone w mieście lub w kraju, do którego latają samoloty LOT.

Pamiętaj, aby korzystać wyłącznie z utworów muzycznych, kompozycji, do których posiadasz prawa autorskie. 

W puli nagród znajduje się 20 biletów lotniczych LOT.

Strona konkursu