Wygraj NETFLIX!

Konkurs na najlepszy artykuł to nowy punkt stały na Popkulturystach. Chcę Was tym samym zachęcić do publikowania własnych rzeczy na łamach serwisu. Być może najlepszym publicystom zaoferuję nie tylko nagrody, a stałe miejsce w redakcji. Żeby wziąć udział w edycji wrześniowej, wystarczy polubić Popkulturystów na Facebooku i napisać własny artykuł w panelu dodawania treści.

Co można wygrać?

W konkursie wrześniowym do wygrania są trzy konta na Netflixie. Dają one dostęp do czterech ekranów i jakości Ultra HD.

Co należy zrobić?

Wystarczy napisać recenzję lub opisać aktualne zdarzenie ze świata popkultury, sztuki, mediów lub technologi. Możecie również pobawić się w publicystykę. Do wyboru, do koloru. Najważniejsze, żeby tekst był na poziomie i nie był suchą informacją, a opinią. Tylko takie rzeczy publikujemy.

Kto może wygrać?

Nagrodzone zostaną trzy osoby z największą liczbą wyświetleń nadesłanych artykułów. Konkurs trwa przez cały wrzesień. O wynikach poinformuję czytelników na Facebooku między 14 a 16 października. Z wygranymi skontaktuję się w tym czasie za pomocą Messengera.

Jak zwiększyć swoje szanse?

Wygrać można tylko raz w miesiącu, więc nie ma opcji na zgarnięcie trzech kont przez jedną osobę. Jednak piszcie i nadsyłajcie teksty do woli, gdyż liczba wyświetleń będzie kumulowana. Jeśli ktoś napisał jeden tekst, który miał 1000 wyświetleń, a ktoś inny trzy, które miały po 400, wtedy wygrywa osoba z trzema tekstami.

Podpowiem, że możecie zwiększyć swoje szanse, udostępniając swój tekst w mediach społecznościowych oraz wśród znajomych.

Jakie są warunki?

Jakość jest najważniejsza. Tekst nie powinien zawierać mniej niż 300 słów. Należy go przesłać przez nasz bajecznie prosty w obsłudze panel dodawania treści, który możecie znaleźć pod tym linkiem. O zasadach dodawania dowiecie się więcej z podstrony Dodawanie własnych artykułów.

W razie pytań piszcie na email redakcja@popkulturysci.pl


Nagrody

Do wygrania są trzy konta na Netflixie. Dają one dostęp do czterech ekranów i jakości Ultra HD.