ArtInPost 2024

Organizatorem konkursu „ArtInPost 2024” jest Open Gate spółka z o.o. Konkurs jest prowadzony dla osób powyżej 15 (piętnastego) roku życia.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do klientów InPost, projektantów, grafików oraz wszystkich aspirujących do tych ról (profesjonalistów i amatorów). Do Konkursu można zgłaszać jedynie prace przygotowane samodzielnie, oryginalne, których wyłącznym autorem jest osoba zgłaszająca.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na: samodzielnym stworzeniu twórczej i kreatywnej pracy graficznej, będącej projektem okleiny na urządzenie Paczkomat, z wykorzystaniem kreatora udostępnionego na stronie artinpost.pl, bądź samodzielnie, na udostępnionej przez Organizatora siatce urządzenia Paczkomat, przy użyciu legalnych narzędzi, oprogramowania filtrów, aplikacji, trendów, która będzie poruszała ideę przewodnią konkursu 2024: Twój Paczkomat, Twoja okolica! . Praca powinna propagować istotne w życiu wartości, wzajemną życzliwość, empatię, dobro, pozytywne postawy wobec ludzi, zwierząt i środowiska.

Regulamin: https://artinpost.pl/Regulamin%20ArtInPost%202024_18052024.pdf


Nagrody

I miejsce Nagroda JURY: nagroda rzeczowa MacBook Pro 13 o wartości 10 000 zł netto
II miejsce Nagroda JURY: nagroda rzeczowa iPad Pro o wartości 5 000 zł netto
III miejsce Nagroda JURY: nagroda rzeczowa iPhone 15 Pro o wartości 4 500 zł netto
IV miejsce Nagroda JURY: nagroda rzeczowa tablet graficzny Wacom o wartości 2 800 zł netto
V miejsce Nagroda JURY: nagroda rzeczowa słuchawki AirPods Max o wartości 2 400 zł netto Dodatkowo nagrodzone Zadania konkursowe zostaną publicznie wystawione poprzez naniesienie projektu graficznego stworzonego przez Laureata na urządzenie Paczkomat.
10 Nagród publiczności: 10 (dziesięć) nagroda w postaci publicznego wystawienia Zadania
konkursowego poprzez naniesienie projektu graficznego stworzonego przez Uczestnika na frontową część urządzenia Paczkomat.