„AWATAR”-stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej

Warszawska Szkoła Filmowa

ponownie przyzna stypendia naukowe  kreatywnym i utalentowanym młodym Twórcom

Program stypendialny Warszawskiej Szkoły Filmowej to szansa dla kreatywnych osób zainteresowanych kulturą, sztuką i światem nowoczesnych multimediów. Uczelnia to nie tylko profesjonalny sprzęt, najnowocześniejsze technologie i nieustający rozwój. To także wyjątkowi Wykładowcy i unikalne metody nauczania. Nowatorskie programy edukacyjne łączą w sobie klasyczne, sprawdzone techniki z zupełnie nowym podejściem do szeroko pojętej kultury i współczesnych multimediów.

Weź udział w konkursie i udowodnij, że myślisz niekonwencjonalnie, że dostrzegasz otaczający Cię świat, masz pasję i chcesz ją rozwijać. Liczy się kreatywność – warsztatu nauczysz się u nas!

HASŁO KONKURSU: AWATAR 

Awatar to słowo, które trafnie opisuje współczesną rzeczywistość. Funkcjonujemy w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. A może tych rzeczywistości nie da się już rozdzielić? Pozostawiamy Was z tym pytaniem. 

Prześlij dowolną formę multimedialną – film, zdjęcia, muzykę, opowiedz historię w formie, w której czujesz się najlepiej i wygraj roczne stypendium na naukę w największym kompleksie szkół filmowych w Polsce!

Stypendia zostaną przyznane na kierunku FILM I MULTIMEDIA w pięciu specjalnościach:

Realizacja Obrazu Filmowego, Reżyseria, Montaż, Kreacja Dźwięku i Fotografia.

Zgłoszenia należy przesyłać (na płycie CD lub DVD) do Działu Kreatywnego Warszawskiej Szkoły Filmowej, ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa.

Na zgłoszenia czekamy do 26 sierpnia 2016 roku, wyniki konkursu 31 sierpnia.

POBIERZ: Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.

www.szkolafilmowa.pl

 


Nagrody

Roczne stypendia naukowe na kierunku FILM I MULTIMEDIA w pięciu specjalnościach:

Realizacja Obrazu Filmowego, Reżyseria, Montaż, Kreacja Dźwięku i Fotografia.