Be A! To See Music #1 – Kasabian

Konkurs  BE A! TO SEE MUSIC – Kasabian to niepowtarzalna okazja, aby przeżyć niezapomniany, muzyczny weekend w Londynie. Dzięki współpracy największej brytyjskiej linii lotniczej easyJet, magazynu Aktivist i koncernu fonograficznego Sony Music Poland, na wszystkich sympatyków gitarowych brzmień czekają 2 podwójne zaproszenia na koncert Kasabian w Londynie!

 

 Kasabian to brytyjski zespół grający muzykę z pogranicza alternatywnego rocka i elektronicznych brzmień. Eksperymenty, przesuwanie granic i zabawa dźwiękami sprawiły, że grupa bardzo szybko zdobyła popularność i liczne nagrody, m.in.  nagrodę Brit w kategorii Najlepszego Brytyjskiego Zespołu. Do tej pory ekipa z Leicester wydała cztery krążki. 9 czerwca na rynek trafił piąty album grupy zatytułowany „48:13”, który promowany będzie podczas wspomnianego koncertu w Londynie.

 

 Główną platformą konkursu jest strona Aktivist.pl/kasabian. Zadaniem uczestników będzie opublikowanie na Instagramie zdjęć z koncertów, które wywarły na nich największe wrażenie i były dla nich niezapomnianym przeżyciem. Najlepsze posty oznaczone hashtagami  #easyJet i  #kasabian_aktivist, zostaną opublikowane na stronie Aktivist.pl i wezmą udział w otwartym głosowaniu czytelników magazynu, które rozpocznie się 15 października.

 

Dokładne informacje na temat regulaminu konkursu i terminów zgłoszeń znajdują się na stronie Aktivist.pl/kasabian.


Nagrody

 Autorzy najpopularniejszych zdjęć zostaną wyłonieni już 22 października i otrzymają zaproszenia na koncert Kasabian, który odbędzie się w londyńskiej O2 Brixton Academy 6 grudnia 2014! Organizatory pokryją koszty podróży i noclegu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi. Dla uczestników przygotowano również nagrody pocieszenia w postaci słuchawek Hitz MA2600 firmy Creative.