EMPIK foto 2017

Jeszcze tylko przez tydzień, do 18 września, można wysyłać zgłoszenia do jednego z najważniejszych konkursów fotograficznych w Polsce. O atrakcyjne nagrody w pięciu różnych kategoriach mogą się ubiegać fotografowie-amatorzy, a każdy uczestnik konkursu dostanie darmowe odbitki w Empikfoto. To już dziewiąta odsłona konkursu Empikfoto, w ubiegłorocznej edycji wzięło udział niemal 15 000 uczestników, a do jury dotarło ponad 50 000 zdjęć
Krzysztof Adamek – fotograf mody i streetstyle. Przed jego obiektywem stały m.in. Anja Rubik dla Vogue Paris czy Zuzanna Bijoch. Ponadto, jego prace są publikowane w Viva Moda, Kmag, Grazia Germany czy Cosmopolitan. Współpracuje ze znanymi blogerkami modowymi, np. Maffashion i Deynn.
Ania i Jakub Górniccy – blogerzy, reporterzy. Przez 6 lat tworzyli bloga Podróżniccy.com, gdzie zajmowali się podróżami tematycznymi. Od stycznia tego roku rozwijają nowe medium reporterskie – Outriders. Organizują Festiwal Wachlarz, który łączy podróże i reportaż.
Agata Nowak – absolwentka Akademii Fotografii, od 2009 roku związana z Empikiem, od kilku lat zajmuje się organizacją Konkursu Fotograficznego Empikfoto.
Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się na początku października. Jury wręczy nagrody autorom trzech najlepszych fotografii w każdej kategorii. Dodatkowo, w dziewiątej edycji #KonkursEmpikfoto  przyznane zostaną także nagrody publiczności dla autorów zdjęć, które zbiorą najwięcej głosów gości odwiedzających stronę konkursową. Na laureatów wybranych przez internautów czekają bony do Empikfoto.
Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empikfoto należy przesłać zgłoszenie poprzez stronę konkursową dostępną pod adresem: konkurs.empikfoto.pl, gdzie znajdują się także wszystkie szczegóły Konkursu oraz jego regulamin.


Nagrody

lustrzanki

wyjazdy

warsztaty