HOLY-ART TIFF OPEN+

fb_wydarzenie TIFF Open+_V2 (1)

Ruszył nabór do Holy-Art TIFF Open+

1 maja wystartował nabór zgłoszeń do Holy-Art TIFF Open+, który już po raz drugi odbywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii TIFF Festival we Wrocławiu. Termin zgłoszeń upływa 21 maja 2017 o godz. 23:59.

Holy-Art wspiera młodych twórców

Holy-Art TIFF Open+ to otwarta sekcja Festiwalu dedykowana młodym twórcom. Jak zawsze poszukujemy nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne. W tegorocznym Holy-Art TIFF Open+ rozszerzamy formułę i we współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych “ę” proponujemy rozbudowany program tutorski, który poprowadzą Agnieszka Pajączkowska i Krzysztof Pacholak.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wytypujemy grupę 12 osób, które zaprosimy do Warszawy i do Wrocławia w celu zaprezentowania swojej koncepcji. Ostatecznie do programu wybierzemy 3 osoby, które przez 3 miesiące będą rozwijały swój projekt pod okiem tutorów. Prezentacja koncepcji w postaci indywidualnych wystaw odbędzie się w trakcie tegorocznej edycji TIFF Festival 2017 //Zasoby we wrocławskich przestrzeniach ekspozycyjnych: Muzeum Współczesne Wrocław, Galerii Entropia oraz SiC – BWA Wrocław.

Do kogo kierowany jest Holy-Art TIFF Open+ ?

Do udziału w Holy-Art TIFF OPEN+ zapraszamy twórców będących na początku swojej drogi artystycznej, niezależnie od wieku: studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów, freelancerów, ale także wszystkich, którzy chcą rozwinąć autorski projekt fotograficzny. Ze względu na intensywny czas realizacji programu, zaproszenie kierujemy do osób, które są już w trakcie pracy nad realizacją pomysłu.

Tegoroczny TIFF Open+ wspiera firma Holy-Art, która wyprodukuje wszystkie nagrodzone prace. Dzięki unikatowym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu w technikach obrazowania i wydruku marki Holy-Art, każdy z uczestników otrzyma wyjątkową szansę do zrealizowania swoich zdjęć na najwyższym poziomie.

Regulamin jest dostępny na stronie TIFF Festival / www.tiff.wroc.pl/tiffopen
Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/612017275655671/

Zgłoszenia do 21 maja, do godziny 23:59 poprzez festiwalową stronę.
W razie pytań lub problemów dotyczących zgłoszeń do sekcji kontakt: j.ziajka@tiff.wroc.pl

Partnerem projektu Holy-Art TIFF Open+ realizowanego w ramach TIFF Festival 2017 // Zasoby jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”.

 

Organizator: TIFF Collective / TIFF Festival
Partner: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
Sponsor Główny: Holy-Art – centrum fotografii profesjonalnej

 


Nagrody

PROGRAM TUTORSKI PROWADZONY PRZEZ AGNIESZKĘ PAJĄCZKOWSKĄ I KRZYSZTOFA PACHOLAKA
INDYWIDUALNA WYSTAWA W RAMACH TIFF FESTIVAL 2017//ZASOBY WE WROCŁAWIU