I Ogólnopolski Konkurs na Kameralną Sztukę Współczesną SŁOWO/AKTOR/SPOTKANIE

Teatr MŁYN
przy wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa
ogłasza

I Ogólnopolski Konkurs na Kameralną Sztukę Współczesną SŁOWO/AKTOR/SPOTKANIE
2016

Celem Konkursu jest poszukiwanie dobrych, opartych na słowie i aktorze, zakorzenionych we współczesnej rzeczywistości, kameralnych sztuk teatralnych.

Profesjonalne JURY (w składzie: Jacek Kopciński, Michał Walczak, Natalia Fijewska-Zdanowska i Joanna Hawryluk) wyłoni od 3 do 6 najlepszych sztuk, które zostaną wydane na płycie w formie e-booka. Płyta zostanie rozesłana do wszystkich teatrów w Polsce, posiadających sceny kameralne. Następnie 2 spośród wybranych sztuk zostaną przygotowane i zaprezentowane w formie czytań aktorskich na scenie Teatru MŁYN. Jury rozdzieli pomiędzy Laureatów pulę nagród w wysokości: 5000 zł.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich – debiutantów i doświadczonych twórców. Prace są kodowane. Warunkiem jest przesłanie kameralnej sztuki współczesnej (2, 3 lub 4 osoby w obsadzie), dotychczas nie granej i niepublikowanej, w terminie do 20 lutego 2016 r. na adres Teatru MŁYN, zgodnie z zasadami ujętymi w Regulaminie Konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi w maju, a realizacja czytań jesienią 2016r.

Więcej na stronie www.slowoaktorspotkanie.mlyn.org


Nagrody

Pula nagród w wysokości: 5000zł