Konkurs artystyczny MASKA z All In UJ

Stowarzyszenie All In UJ zaprasza studentów nieartystycznych, krakowskich uczelni do wzięcia udziału w konkursie open, którego tematem przewodnim jest >Maska<. Wydarzenie ma na celu propagowanie sztuki oraz angażowanie młodych ludzi w artystyczne życie Krakowa.

W konkursie wystarczy wykazać się odrobina kreatywności i chęcią sprawdzenia swoich możliwości.  Maska, to okazja do stworzenia pracy, której motywem przewodnim będzie to właśnie hasło. Organizatorzy i jury są otwarci na nowe spojrzenie na sztukę i ciekawe pomysły uczestników, dlatego wydarzenie to rozgrywane będzie w jednej kategorii, a technika pracy pozostaje dowolna. Możliwe jest wykonanie zarówno fotografii, jak i obrazu czy rzeźby.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na Facebook’u i przesłać swoją pracę do 30 kwietnia, albo dostarczyć ją w wyznaczonym terminie.

Jury: Marek Janczyk – przedstawiciel Muzeum Fotografii w Krakowie;  Bogusław Bachorczyk – pracownik krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych;  Jacek Romanowski – aktor; Agnieszka Omastka – architekt i koordynatorka All In Art.

Termin zgłaszania prac:
do 30 kwietnia 2018

Informacje i regulamin:
https://www.facebook.com/events/837023933150435/


Nagrody

m.in.
⇒ kurs artystyczny w Czarny Biały
⇒ kurs fotografii w Akademii Nikona
⇒ wystawa pokonkursowa
⇒ 3 prenumeraty Digital Camera

Najlepsze prace wezmą udział w wystawie pokonkursowej w Kawiarni Teatralnej.