Konkurs Levi’s i Newonce na projekt muralu

Jeśli męczą cię szare ściany budynków i masz ponadprzeciętne zdolności plastyczne – nasz konkurs stworzony jest właśnie dla ciebie.

Półwiecze istnienia to chyba całkiem niezła okazja do świętowania, co? Swoje pięćdziesiąte urodziny obchodzi w tym roku levi’sowa truckera, bez której duża ilość kultowych stylizacji pewnie nigdy by nie powstała. Z tej okazji przygotowaliśmy z marką Levi’s konkurs, w którym dajemy wam możliwość podzielenia się swoim talentem – jedyne, czego od was oczekujemy, to manualne skille.

Do wydania mamy voucher na 2500 zł (do wykorzystania w sklepach Levi’s) i jedną, dużą ścianę w centrum stolicy. Roczną prenumeratę newonce.paper dorzucamy on top! Z racji tego, że nie jesteśmy tacy do końca bezinteresowni, oczekujemy czegoś fajnego w zamian. Waszym zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu graficznego, który zainspirowany będzie kampanią z okazji 50. urodzin truckerki. Swoje prace możecie wysyłać WeTransferem na adres mural@newonce.net. Jury w składzie Piotr Ruszkowski, Mih Michalski oraz Mariya Belitskaya oceni wasze projekty i wybierze jeden, który zawiśnie już niedługo na ulicy Brackiej w Warszawie. Wszystkie potrzebne materiały (i regulamin konkursu) możecie pobrać tutaj: plik .aiplik .pdfplik .psd. Stawka jest wysoka, więc nie traćcie czasu – na wysłanie swoich zgłoszeń został wam tylko tydzień, konkurs kończy się 29 września o 23:59!


Nagrody

Projekt muralu + voucher na 2 500 zł do wykorzystania w sklepach Levi’s