Konkurs na logo Asist

Ogłaszamy Konkurs na Logo Multiagencji Asist. Czekamy na ambitne prace, oddające charakter naszej firmy, spełniające jednocześnie funkcję marketingową oraz informacyjną. Zwycięzca najlepszego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 1 000 zł!

Celem Konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu logo Asist, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną firmy i będzie przeznaczone do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. Konkurs ma charakter jednoetapowy, ogólnopolski. Do Konkursu zapraszamy zarówno profesjonalnych grafików, projektantów, artystów plastyków, jak również studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych.

Nagroda główna w Konkursie to 1 000 zł.  Wyboru najlepszego projektu dokona powołana komisja konkursowa w składzie: Rafał Ćwikliński – Prezes Zarządu, Beata Ćwiklińska – Członek Zarządu, Monika Trzaskowska – Dyrektor ds. Rozwoju Produktu i Sieci i Piotr Zawaluk – Dyrektor ds. IT i Marketingu.

Prace konkursowe można przesyłać na adres mklamann@asist.pl, zaś warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie podpisanego oświadczenia o udziale w konkursie i akceptacji postanowień Regulaminu Konkursu (załącznik nr 1 do Regulaminu) w formie fizycznej pocztą na adres Asist Sp. z o.o. 83-200 Starogard Gdański, ul Rokocin 4D  z dopiskiem „Logotyp Asist”.

Wszelkie informacje na temat Konkursu można uzyskać w Centrali Asist oraz telefonicznie lub mailowo (osoba do kontaktu: Maciej Klamann, specjalista ds. marketingu: mklamann@asist.pl).

Na prace konkursowe czekamy do 17 października 2014 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie:

http://blog.asist.pl/konkurs-na-logo-asist/


Nagrody

1 000 zł