Konkurs TIFF Open na projekt fotograficzny

Wystartował nabór zgłoszeń do TIFF Open, który po raz kolejny odbywa się w ramach TIFF Festival we Wrocławiu. Termin zgłoszeń upływa 31 maja 2018.

 

TIFF Open to otwarty konkurs festiwalu dedykowany fotografom i twórcom wykorzystującym medium fotografii. Konkurs poszukuje nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne.

Do udziału w TIFF Open zaproszeni są studenci i absolwenci szkół artystycznych, amatorzy, freelancerzy, ale także osoby, które mają już na swoim koncie dokonania na polskiej i światowej scenie fotografii.

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych czterech laureatów, którzy otrzymają profesjonalne wsparcie merytoryczne i promocyjne podczas realizacji autorskich projektów. Nagrodzone projekty zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej edycji TIFF Festival 2018 // Współpraca we wrocławskich przestrzeniach ekspozycyjnych: Galeria Arttrakt, Galeria Entropia, Galeria Tętno oraz Galeria u Agatki. Dodatkowo jury wybierze do 12 projektów, które zostaną pokazane w formie slideshowu podczas festiwalu.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
do 31 maja 2018

Regulamin i informacje:
http://tiff.wroc.pl/pl/program-glowny/tiffopen/

Kontakt:
e-mail: open@tiff.wroc.pl


Nagrody

wystawy podczas trwania festiwalu