Konkurs „Wizja wypoczynku 11”


Fundacja Piotra Klera ogłasza konkurs „Wizja wypoczynku 11” na najlepszy projekt mebla do salonu wraz z pokazaniem go w komputerowej aranżacji pod hasłem: Twój Dom, oraz realizację prototypów meblowych podczas warsztatów we współpracy z wybranymi producentami mebli.

Konkurs ma na celu promocję nowatorskich, mobilnych koncepcji meblarskich pozwalających użytkownikowi na indywidualne kształtowanie przestrzeni salonu. Wydarzenie jest skierowane do: architektów, projektantów, pracowni architektonicznych i projektowych, a także do studentów architektury i projektowania. Projekty konkursowe mogą być efektem programowych działań edukacyjnych na uczelni.

Konkurs ma przebieg dwuetapowy: na pierwszy etap składa się opracowanie koncepcji produktu oraz jego wizualizacja w wirtualnym wnętrzu, drugi etap to współpraca z technologami producentów mebli nad projektem i realizacja prototypów podczas stacjonarnych warsztatów.

Termin nadsyłania prac projektowych:
do 30 kwietnia 2018

Regulamin i informacje:
http://projektanci.kler.eu/wizja-wypoczynku-11-twoj-dom/

Sponsor generalny konkursu i fundator nagród pieniężnych – Kler. Fundator nagród rzeczowych – WSC Graphisoft Center Poland. Patron honorowy – Zarząd Główny SARP. Organizator wykonawczy konkursu – Dobroteka.

Konkurs został włączony w cykl inicjatyw Śląskiego Czerwca Projektowego 2018


Nagrody

Nagrody pierwszego etapu:
• I nagroda – oprogramowanie Rhino i rower Strida
• II nagroda – oprogramowanie Artlantis Studio
• III nagroda – oprogramowanie Artlantis Render
• pięć wyróżnień – dalmierze Leica

Nagrody drugiego etapu:
• Nagroda Główna – 9 900 zł dla zespołu
• trzy wyróżnienia po 2 200 zł dla zespołu