#LiftMeUp

Lubelski Park Naukowo – Technologiczny oraz Lift Service organizują konkurs dla młodych projektantów: #LiftMeUp.
Uważasz, że przedmioty użytkowe mogą być zarówno funkcjonalne, jak i piękne? Projektujesz? Marzysz o tym, żeby Twój pomysł został wdrożony do produkcji? Konkurs #LiftMeUp jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy zaprojektować kabinę windy. Zgłoś swój projekt za pomocą formularza na stronie www.lpnt.pl. Masz czas do 30 września. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze jeden, który będzie miał szansę na wdrożenie do produkcji. Na zwycięzcę czeka też nagroda w wysokości 5 tys. zł.
Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie koncepcji projektu wystroju kabiny windy. Złożone prace powinny charakteryzować się wysokim poziomem merytorycznym i estetycznym, potencjałem wdrożeniowym, oryginalnością i innowacyjnością proponowanego rozwiązania. Konkurs #LiftMeUp skierowany jest do młodych projektantów, szczególnie do studentów i absolwentów kierunków wzornictwo, architektura, sztuka itp.
Konkurs został zorganizowany dzięki współpracy Lubelskiego Instytutu Designu działającego w strukturze Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym oraz Lubelskiej Wytwórni Dźwigów Osobowych Lift Service S.A.
Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie internetowej www.lpnt.pl.

Nagrody

Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 5 000 złotych.