Miles, masz wiadomość

W związku z XII edycją Festiwalu Memorial to Miles pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konkursie organizowanym przez Kieleckie Centrum Kultury oraz Sklep Muzyczny „Fan” we współpracy z poznańską Erą Jazzu. Miles, masz wiadomość jest pierwszą próbą urozmaicenia okresu oczekiwania na nadchodzącą imprezę (26-28 września), która z roku na rok budzi coraz większe emocje entuzjastów jazzu w Polsce.  

 

Życie i twórczość Milesa Davisa nadal inspiruje oraz budzi dyskusje, przysparzając mu kolejnych wielbicieli. Zastanawiamy się, czy spośród Was są tacy, którym postać Milesa wydaję się być szczególnie bliska. Czyniąc ukłon do pierwotnej nazwy Festiwalu (Muzyczne listy do Milesa Davisa) zachęcamy do nadsyłania dowodów sympatii skierowanej w stronę Milesa. Interpretujcie tę propozycję dowolnie. Będziemy akceptować wszelkie przejawy Waszej kreatywności.

 

Chcecie napisać list bądź zredagować pocztówkę? Śmiało. Nie patyczkujecie się ze słowem i nie przeraża Was interpunkcja? Skonstruujcie wiersz bądź opowiastkę. Macie muzyczną smykałkę? Nagrajcie audycję hołdującą Davisowi bądź skomponujcie własną melodię. Nie obce Wam przybory graficzne? Dajcie ponieść się wyobraźni i naszkicujcie coś. Wszelkie chwyty dozwolone. W skrócie: zostawcie Milesowi wiadomość.

 

Dla laureatów przygotujemy również podwójne zaproszenia z rezerwacją najkorzystniejszych miejsc na widowni.

 

 Na Wasze prace czekamy do 15 sierpnia. Materiały proszę wysyłać na impresariat@kck.com.pl


Nagrody

Spośród nadesłanych prac wybierzemy trójkę zwycięzców. Nagrodami będą:

 

– pierwsze miejsce: 250 PLN do wykorzystania w internetowym sklepie muzycznym „Fan” oraz album głównej gwiazdy Festiwalu z autografem,

 

– drugie miejsce: 150 PLN do wykorzystania w „Fanie” oraz książka „Czas Komedy” z autografami autorów (Dionizy Piątkowski, Marek Karewicz),

 

– trzecie miejsce: 100 PLN do wykorzystania w „Fanie” oraz limitowany album Era Jazzu -Gramy już 10 lat! (2 CDs + DVD).