Konkurs wideo „Odkryj świat spod plastiku” w ramach Festiwalu HumanDOC 2018

Fundacja HumanDoc – organizator Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC – ogłasza konkurs na film wideo / kampanię społeczną pod hasłem „Odkryj świat spod plastiku”. Zwycięski film będzie prezentowany w ramach IX Festiwalu HumanDOC.

Zadaniem w konkursie jest zgłoszenie kampanii społecznej w formie wideo o tematyce „Odkryj świat spod plastiku”. Poprzez określenie „kampania społeczna” organizator rozumie materiał, którego celem jest doprowadzenie do wzrostu wiedzy, zmiany myślenia, zachowania wobec wskazanego problemu społecznego.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych problemami społecznymi i ich rozwiązaniami, a także – budowaniem przekazu w formie wideo.

Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić na swoim kanale YouTube wideo odpowiadające tematyce konkursu, jako film o charakterze niepublicznym. Link do załadowanego wideo należy przesłać na adres e-mail konkurs@humandoc.pl wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu autora. Wideo powinno być nagrane smartfonem i zapisane w formacie MP4 w jakości HD. Jego długość nie może przekraczać 60 sekund.

Najlepszy materiał zostanie wybrany przez jury konkursowe pod przewodnictwem Patrycji Orłowskiej, szefowej zespołu social media w Onet.

Regulamin i informacje:
www.konkurs2018.humandoc.pl

Termin nadsyłania prac:
do 9 listopada 2018

 


Nagrody

nagrodą w konkursie jest 2 000 zł
zwycięskie wideo będzie prezentowane podczas IX Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC