O!ZNAKI PRACY 2020 – fotografia, film, multimedia

Otwarty konkurs fotograficzny, filmowy i multimediów.

O!ZNAKI PRACY są konkursem adresowanym do osób poszukujących, kreatywnych i nie poddających się powierzchownym trendom. Takie prace nagradzamy. Takich uczestników zachęcamy do udziału. Praca i jej bezpieczeństwo we współczesnym, tak szybko zmieniającym się świecie wymagają namysłu. Nawet jeśli wydaje się, że nie ma na ten namysł czasu.

O!ZNAKI PRACY są konkursem oszczędnym i powściągliwym. Szukamy autorów, którzy decydują się na udział, żeby opowiedzieć wybraną przez siebie historię, podzielić się własnym punktem widzenia, doświadczeniem i wrażliwością. Dobrze czują się w takim powściągliwym otoczeniu i towarzystwie. Przekonaliśmy się, że uczestnicy konkursu to grupa pod wieloma względami wyjątkowa. Reprezentują różne zawody, środowiska, doświadczenia i spojrzenia na świat. Łączy ich nie tylko wrażliwość artystyczna i społeczna, ale umiejętność dostrzegania we współczesnej pracy jej humanizmu.

Konkurs jest rozgrywany w dwóch kategoriach:

  • fotografia
  • filmy i multimedia.

Każdy Uczestnik może zgłosić nie więcej niż 5 prac konkursowych w każdej kategorii (fotografia, film i multimedia) – co oznacza nie więcej niż 5 zdjęć w konkursie fotograficznym, nie więcej niż 5 filmów konkursie filmowym. 

Organizator konkursu: Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

Regulamin: http://oznakipracy.ciop.pl/regulaminNagrody

GRAND PRIX (w dwóch kategoriach: 1/ fotografia oraz 2/ film i multimedia): 5 000 PLN każda z nagród
3 WYRÓŻNIENIA (w dwóch kategoriach: 1/ fotografia oraz 2/ film i multimedia): 1 000 PLN każde z wyróżnień
NAGRODA UCZESTNIKÓW KONKURSU (honorowa)
NAGRODA AI – przyznana przez autorów konkursu (w każdej kategorii konkursowej łączna wysokość nagrody wynosi 3 000 PLN i może być przyznana za jedną lub więcej prac).
Dodatkowo zostaną przyznane O!ZNAKI PRACY, wyróżnienia specjalne w postaci nagród ufundowanych przez Partnerów Konkursu.