O!ZNAKI PRACY

O!ZNAKI PRACY to konkurs na najciekawszy obraz współczesnej pracy – fotografia, film, multimedia. Komentarze i skojarzenia. Praca z punktu widzenia… Organizatorem wydarzenia jest Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

Fotografujcie i filmujcie współczesną pracę z waszego punktu widzenia. Relacje człowiek – praca. Sugestie to: warsztat pracy; czas wolny – czas pracy; praca w sieci; roboty, automaty, sztuczna inteligencja; życie codzienne i praca cyfrowych tubylców; łańcuch produkcji; slashies – pracoholicy czy pomysł na życie? e-praca; praca marzeń i wręcz przeciwnie; praca w pocie czoła i na każdy inny sposób.

Konkurs jest rozgrywany w dwóch kategoriach: zdjęcia, filmy. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż po pięć prac konkursowych w każdej kategorii (fotografia, film). Można ponadto zgłosić nie więcej niż jeden cykl zdjęć połączonych tematycznie (nie więcej niż 10 zdjęć w cyklu). Cykl zdjęć będzie oceniany odrębnie. Zgłaszane filmy nie mogą trwać dłużej niż pięć minut.

Konkurs ma charakter otwarty.

Termin zgłaszania prac:
do 15 października 2018

Regulamin i informacje:
https://oznakipracy.ciop.pl/oznaki-pracy

/fot. Jonathan Bean on Unsplash/


Nagrody

fotografia:
Grand Prix – 5 000 zł
trzy wyróżnienia – po 1 000 zł

film:
Grand Prix – 5 000 zł
trzy wyróżnienia – po 1 000 zł

nagroda uczestników konkursu (honorowa)
nagroda im. Piotrusia pana – za niepoprawność i oryginalność
O!ZNAKI PRACY, wyróżnienia specjalne
wystawy pokonkursowe