„Paradyż Designers” – konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

Ceramika Paradyż, polski producent płytek ceramicznych i gresów, zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji kreatywnego konkursu „Paradyż Designers”.

W tym roku „Paradyż Designers” stawia akcent na zrównoważone projektowanie, a tym samym kreowanie wnętrz, które będą służyć przez lata, w myśl idei sustainable living. Promuje podejście do tworzenia architektury wnętrz, która dostrzega i reaguje na zmiany społecznych trendów. Organizatorzy konkursu „Paradyż Designers” stawiają na nieszablonowe i twórcze podejście do całego procesu projektowego.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wizualizacji 3D przedstawiającej aranżację dowolnego wnętrza o powierzchni do 80 m², koniecznie z wykorzystaniem kolekcji Neve Creative oraz opcjonalnie innych płytek podłogowych i ściennych z pełnej oferty marki Paradyż.

W konkursie mogą wziąć udział profesjonaliści wykonujący zawód architekta, architekta wnętrz, projektanta, dekoratora wnętrz oraz studenci wyższych uczelni na kierunku związanym z architekturą, czy też architekturą wnętrz. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy: www.paradyz.com/konkurs.


Nagrody

Nagrody o wartości 110 000 PLN