Pokaż jak bardzo jesteś metalowy w wakacje z HTC!

Mamy wakacje i czas, w którym czeka na nas prawdziwy wysyp koncertów i festiwali z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami w roli głównej. W związku z tym, wspólnie z firmą HTC – mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! Wśród nich znajduje się najbardziej metalowy smartfon świata – HTC One M8, który przetrwa w każdych warunkach!

Zwycięzca z całą pewnością będzie miał łatwiejszy dostęp do wszystkich newsów ze świata rocka i metalu dzięki aplikacji BlinkFeed, która zintegrowana jest z DeathMagnetic.pl. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu, w zasięgu ręki – czy nie brzmi to co najmniej dobrze?

Co zrobić, aby wygrać tą niesamowitą nagrodę? Więcej informacji poniżej.

Pamiętajcie: proponujemy Wam coś naprawdę niesamowitego – szansę na zdobycie nowego, super nowoczesnego smartfona HTC One M8 Gunmetal Grey z wygrawerowanym logo DeathMagnetic.pl!. Zasady konkursu są proste, ale jednocześnie na tyle wymagające, aby wygrana pociągała za sobą odrobinę wysiłku. Gra jest warta świeczki, ponieważ nagrodzimy całe podium. Zaczynamy!

Zasady konkursu:

W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik naszego serwisu, który wykona najlepiej zadanie konkursowe (poniżej). Pamiętaj, aby zostać naszym fanem na Facebooku!

Pokaż jak bardzo jesteś metalowy w wakacje! Zrób szalone zdjęcie zawierające dowód na to, że jesteś największym fanem muzyki i to właśnie Tobie należy się najbardziej metalowy telefon świata!

Zdjęcie (dla potwierdzenia oryginalności) musi zawierać kartkę z napisem „DeathMagnetic.pl”

Technika wykonania – dowolna. Im więcej kreatywności, pomysłu i szaleństwa, tym lepiej! Zdjęcie możesz zrobić sam, lub w grupie, w domu, na koncercie lub gdziekolwiek indziej! Specjalna komisja składająca się z redakcji DM i HTC Polska wybierze najlepszą pracę!

Czas trwania:

Na Wasze prace czekamy do dnia 15 sierpnia 2015. Zegar tyka, nie czekaj na ostatnią chwilę i prześlij swoje zdjęcie już teraz.

Zapraszamy do wspólnej zabawy – takiego konkursu jeszcze nie było!


Nagrody

I nagroda: Nowy smartfon HTC One M8 z grawerem DeathMagnetic.pl

II nagroda: Wysokiej jakości słuchawki JBL Truebass 300A

III nagroda: Oficjalna piłka Adidas