Powrót do natury – polska fauna i flora w Twoim obiektywie

7523_wajrak-konkurs-fotograficzny_thb

Lubisz robić zdjęcia? Jesteś miłośnikiem natury, a obserwowanie zwierząt to Twoja pasja?

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Weź udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie przyrodnicze i pojedź z Adamem Wajrakiem do Szwajcarii. Pięć osób, których zdjęcia doceni Jury konkursowe z Adamem Wajrakiem na czele, wybierze się na wyprawę do górskiego regionu Berneński Oberland (Interlaken, okolice masywu Jungfrau). Wspólny wyjazd z naszym znakomitym dziennikarzem, podróżnikiem i wielbicielem przyrody odbędzie w dniach 21-25 września 2017 roku. Czekamy na piękne zdjęcia i życzymy powodzenia!

Konkurs jest skierowany do osób, które posiadają portfolio – udostępniane w mediach społecznościowych lub stronach fotograficznych. Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zgłoszenia za pośrednictwem strony wyborcza.pl/natura – tj. wypełnić dostępną tam formatkę konkursową, załączyć zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające polską faunę lub florę oraz link/linki do profilu/profili Uczestnika konkursu na wybranych portalach społecznościowych (np. facebook, instagram), blogach, stronach www – w ramach których uczestnik prezentuje fotografie swojego autorstwa, w szczególności zdjęcia o tematyce przyrodniczej.


Nagrody

Zwycięzcy (5 osób) wezmą udział w wyprawie do górskiego regionu Berneński Oberland w Szwajcarii wspólnie z dziennikarzem, podróżnikiem i wielbicielem przyrody Adamem Wajrakiem.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominek – cyfrową prenumeratę Wyborczej Premium.