SAFEonLINE – konkurs na plakat poświęcony bezpieczeństwu w sieci

Rejestr domen .eu EURid organizuje międzynarodowy konkurs i poszukuje oryginalnych ilustracji na temat cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci.

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej, interesujesz się sztuką i technologią i masz przynajmniej 14 lat lub więcej oraz masz dosyć oglądania tych samych oklepanych obrazków z facetami w bluzach z kapturem i zielonymi zerami i jedynkami, to nasz konkurs jest dla Ciebie. Twoja kreatywność i nieszablonowość mogą dopomóc zmienić sposób, w jaki przedstawiane jest cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo w sieci.


Nadesłane prace powinny ilustrować wybrany przez autora aspekt cyberbezpieczeństwa lub bezpieczeństwa w sieci. Temat może zostać poruszony z różnych perspektyw, takich jak cyberprzestępczość, zagrożenie dla prywatności w sieci, zaufanie w Internecie, cyberprzemoc, przyszłość cyberbezpieczeństwa, phishing, bezpieczeństwo techniczne, weryfikacja informacji, kradzież tożsamości i inne.

Regulamin: https://eurid.eu/media/filer_public/c6/5b/c65bd0da-c704-4645-b669-90f586a88247/safeonline2023_artcompetition_tandc_pl.pdf

Formularz zgłoszeniowy: https://eurid.eu/en/welcome-to-eurid/initiatives/art-competition/application/


Nagrody

Zwycięzcy będą mogli wystawić swoje prace w centrum Pragi i w dwóch innych europejskich miastach, jak również wygrać nagrody o wartości do 300 EUR.