Strach na wróble na wesoło

Kiedy każdą uliczkę i każdy zakamarek Krosna wypełnią gwar rozmów, zapach świeżo pieczonego chleba, smak wina i widok niecodziennych dekoracji, to znak, że rozpoczęły się KARPACKIE KLIMATY. Doroczne święto Krosna i regionu przyciąga sceną w sercu miasta, muzyką, tańcem, rozmowami, warsztatami dla dzieci i dorosłych, wyrobami, które cieszą oczy i podniebienia – a to zaledwie kropla w morzu atrakcji!

Jedną z tegorocznych atrakcji KARPACKICH KLIMATÓW są strachy, które sami możecie stworzyć. To Wy decydujecie, czy strach ma wielkie oczy, małe uszy, czy jest elegancki, chudy czy gruby, z kapeluszem na głowie lub bez niego – sami, albo jeszcze lepiej – całą rodziną – tnijcie, szyjcie, klejcie i wymyślajcie. Niech Wasz „Strach na wróble na wesoło” rozweseli całe Krosno!

Szczegóły, regulamin i karta zgłoszenia na stronie RCKP:
http://rckp.krosno.pl/strona-577-konkurs_strach_na_wroble_na_wesolo.html


Nagrody

– Nagrodą główną jest trzydniowy pobyt autora zwycięskiej pracy i jego rodziny (razem  maksymalnie 4 osoby) w Krośnie podczas Karpackich Klimatów. Organizator opłaca koszty noclegu, wyżywienia oraz atrakcje regionu. Transport we własnym zakresie

– Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przewidziano nagrody rzeczowe

– Organizatorzy konkursu przewidują dodatkowe upominki  dla uczestników zabawy, których prace zostaną wyróżnione przez jury.