Strefa Studenta

 

Masz pomysł na opakowanie? Interesujesz się designem? Myślisz o związaniu swojej przyszłości z branżą opakowań?

Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco to znaczy, że konkurs kierowany jest właśnie do Was.

Dołącz do laureatów Strefy Studenta  i zadebiutuj podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, największych targów opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czym jest Strefa Studenta?

Wszystko rozpoczyna się od konkursu na profilu Facebook targów Packaging Innovations (szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.packaginginnovations.pl/strefa-studenta.html ). Osoby z największą ilością głosów uzyskanych w ramach konkursu zapraszane zostaną do Strefy Studenta – czyli przestrzeni wystawienniczej w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.
To właśnie tu studenci mają zapewnione stoiska wystawiennicze, na których prezentują prototypy opakowań swojego projektu.

Do kogo kierowana jest Strefa Studenta?

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów (osoby do 26 roku  życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań).

Zasady uczestnictwa:

1. Do 15 marca 2015 należy nadsyłać zgłoszenie (zgłoszenie do pobrania na stronie www.packaginginnovations.pl/strefa-studenta.html) na adres goscianska@targi.krakow.pl

2. Od 16 marca do 22 marca 2015 r. odbędzie się głosowanie na profilu Facebook targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw na najciekawsze projekty.

3. 23 marca 2015 r. wyłonione zostaną 3 prace, które uzyskają najwyższą liczbę głosów.

4. Projektanci wybranych większością głosów prac uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas targów Packaging Innovations w dniach 09-10 kwietnia 2015 r. w Warszawie.


Nagrody

Nagrodą jest możliwość udziału i zaprezentowania opakowań podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w Warszawie w Strefie Studenta.

Strefa Studenta to szansa dla młodych projektantów, ponieważ w trakcie targów mogą oni poznać kluczowe osoby z branży i nawiązać cenne kontakty. Udział w Strefie Studenta owocuje przyszłymi ofertami pracy lub staży.