The Desired Eye

Zdjęcia Selfie są jednymi z bohaterów konkursu „The Desired Eye”, czyli „Pożądane oko”. Im lepsze, tj. bardziej pomysłowe i oryginalne, tym większa szansa na ostateczną wygraną. Selfie oka pod wodą, na szczycie góry, w przestworzach – niech wyobraźnia gra pierwsze skrzypce.Nie zamykając jednak drogi przed uczestnikami, którzy mają świetny pomysł, ale woleliby zrealizować go w innej formie (koniecznie graficznej), taka możliwość jest jak najbardziej dopuszczalna. Oczywiście, uczestnik konkursu musi być posiadaczem praw autorskich wysłanej pracy. Zabronione jest kopiowanie innych materiałów graficznych (np. znalezionych w Internecie), jednak czerpanie inspiracji jest jak najbardziej dopuszczalne.

Wszyscy zainteresowani mogą składać swoje prace do 7 maja 2015 roku do godziny 23.59. Głównymi kryteriami, jakimi będzie się kierować komisja są: oryginalność, pomysłowość oraz kreatywność.

Konkurs jest przeprowadzany na portalu Teleguru.pl pod adresem: www.facebook.com/telegurupoland. Zadaniem uczestnika jest polubienie fanpage’u Teleguru.pl i zamieszczenie na nim swojego autorskiego dzieła pod odpowiednim wpisem.

To właśnie wspomniane zdjęcia Selfie są jednymi z bohaterów konkursu „The Desired Eye”, czyli „Pożądane oko”. Im lepsze, tj. bardziej pomysłowe i oryginalne, tym większa szansa na ostateczną wygraną. Selfie oka pod wodą, na szczycie góry, w przestworzach – niech wyobraźnia gra pierwsze skrzypce.Nie zamykając jednak drogi przed uczestnikami, którzy mają świetny pomysł, ale woleliby zrealizować go w innej formie (koniecznie graficznej), Teleguru uspokaja, taka możliwość jest jak najbardziej dopuszczalna. Oczywiście, uczestnik konkursu musi być posiadaczem praw autorskich wysłanej pracy. Zabronione jest kopiowanie innych materiałów graficznych (np. znalezionych w Internecie), jednak czerpanie inspiracji jest jak najbardziej dopuszczalne. Więcej na stronie http://teleguru.pl/wiadomosci/artykul/konkurs___pokaz_pozadane_oko_i_wygraj_najlepszy_smartfon_2014_roku__1478

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj (30 kwietnia 2015 roku). Wszyscy zainteresowani mogą składać swoje prace do 7 maja 2015 roku do godziny 23.59. Następnie, w ciągu kilku dni specjalnie powołana komisja konkursowa (w skład której wejdą właściciel Teleguru oraz 2 osoby z HTC) dokona oceny prawidłowości zgłoszeń i z wszystkich osób biorących udział w konkursie wybierze tą, której praca okaże się najlepsza. Głównymi kryteriami, jakimi będzie się kierować komisja są: oryginalność, pomysłowość oraz kreatywność.

Konkurs jest przeprowadzany na portalu Teleguru.pl pod adresem: www.facebook.com/telegurupoland. Zadaniem uczestnika jest polubienie fanpage’u Teleguru.pl i zamieszczenie na nim swojego autorskiego dzieła pod odpowiednim wpisem.

– See more at: http://teleguru.pl/wiadomosci/artykul/konkurs___pokaz_pozadane_oko_i_wygraj_najlepszy_smartfon_2014_roku__1478#.VUhxK5POWnp


Nagrody

Smartfon HTC Desire Eye – wartość 2000 zł