Weź udział w konkursie i wygraj Surface Pro!

Weź udział w konkursie i wygraj Surface Pro!

Przygotujcie plan promocji trasy koncertowej artystki, która po raz pierwszy przyjeżdża do Polski – więcej informacji o niej poniżej. Jakie miasta znajdą się na trasie, z kim będziecie współpracować, w jaki sposób ją wypromujcie – to wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was samych i wcale nie muszą być to standardowe pomysły! Musi to być jednak praca tekstowa, która nie przekroczy 2500 znaków.

Artystka, którą musicie wypromować to młoda, rosyjska producentka, wokalistka oraz autorka tekstów, której twórczość oscyluje wokół pulsującego techno, syntetyzatorów i eterycznego wokalu. Dorastała w otoczeniu folkowych piosenek i rosyjskiej muzyki rockowej, ale dzisiaj należy do pokolenia, które odważnie idzie przed siebie i wykracza poza radziecką przeszłość, współtworząc nową, otwartą generację artystów. Do tej pory grała nie tylko na najbardziej popularnych imprezach w Rosji, ale także na zagranicznych festiwalach. Jesienią tego roku wydała debiutancki długogrający album.

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres hello@sharenow.pl do dnia 12 listopada 2017.


Nagrody

Co jest do wygrania? Microsoft Surface Pro, czyli najbardziej uniwersalny komputer na rynku, doskonały zarówno dla osób rozwijających przemysł muzyczny, jak i profesjonalistów pracujących nad dźwiękiem. Jeśli myślicie, że to sprzęt dla Was, czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe!