„Zaprojektuj EKO-mural”

Miasto Jastrzębie-Zdrój ogłasza konkurs organizowany w ramach kampanii „weź się zazieleń”.

Zaskocz mieszkańców swoją wizją artystyczną, prowokuj do dyskusji i skłaniaj do refleksji. Wytocz ciężkie działa swojej kreatywności i pokoloruj jeden z bloków! Projekt swym charakterem i tematyką musi w kreatywny i nieszablonowy sposób poruszać zagadnienia z zakresu ekologii oraz skłaniać do dyskusji na tematy związane z walką z zanieczyszczeniami środowiska wywoływanymi działalnością człowieka. Powinien wywoływać emocjonalne reakcje i prowokować refleksję odbiorcy na temat jego wpływu na kondycję środowiska, w którym mieszka. Dodatkowym atutem będzie nawiązanie do lokalnych wyzwań ochrony środowiska.

Projekt zostanie zrealizowany przy użyciu farby antysmogowej, która neutralizuje tlenki azotu, zmniejsza zanieczyszczenie powietrza formaldehydem, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na powłoce oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Zaproszenie do udziału w Konkursie skierowane jest przede wszystkim do artystów plastyków, lecz Konkurs ma charakter otwarty. 

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa na stronie: https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/zaprojektuj-eko-mural


Nagrody

5 000 PLN