Zaprojektuj pokój filmowego bohatera

Festiwal Filmowy Kino Dzieci i VOX zapraszają do udziału w konkursie dla dzieci, na projekt pokoju dla ulubionego (dowolnie wybranego) filmowego bohatera. Pracę można przygotować wspólnie z rodzicami.

Meble, elementy dekoracyjne i gadżety odzwierciedlają pasje, marzenia i nawyki filmowych ulubieńców – np. Basi, Soni, Villadsa czy Jill i Joy. Przyglądając się miejscom, w których żyją filmowi bohaterowie można łatwo odkryć powiązania między ich charakterami, a przedmiotami, którymi się otaczają.

Organizatorzy czekają na pomysły niezwykłych, unikalnych wnętrz, w którym ulubiony bohater filmowy będzie odpoczywał, rozwijał się, bawił, uczył i spędzał czas z przyjaciółmi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać w dowolnej technice makietę pokoju z rozmaitych materiałów plastycznych – wycinanek, pudełek, kartonu, tektury czy pociętego styropianu – można wykorzystać dowolne materiały. Krótki opis bohatera wraz z fotografią wykonanej przez uczestnika (lub całą rodzinę) pracy należy przesłać na adres mailowy voxkonkurs@nowehoryzonty.pl.

Termin nadsyłania prac:
do 14 października 2018

Regulamin i informacje:
http://kinodzieci.pl/konkurs-kinodzieci-vox/


Nagrody

I miejsce – voucher o wartości 5 000 zł na zakup dowolnych mebli i artykułów dekoracyjnych marki VOX

5 wyróżnień – vouchery o wartości 500 zł na produkty VOX

dodatkowe nagrody: płyty DVD i upominki od Festiwalu Filmowego Kino Dzieci