Zostań Młodym Jurorem Międzynarodowego Festiwalu Ale Kino!

Kolejna odsłona konkursu „Skrytykuj!”. Tym razem autorzy dwóch najlepszych recenzji lub wideorecenzji zasiądą w Jury Młodych 37. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu. 

Aby znaleźć się w Jury Młodych, napisz recenzję bądź stwórz wideorecenzję dowolnego filmu. Autorskie prace można publikować na stronie www.skrytykuj.pl od 6 września do 21 października 2019.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów I roku studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich w wieku 18-20 lat. 37. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! odbędzie się w terminie 1-8.12.2019 w Poznaniu.

Konkurs organizowany jest w ramach akcji „Skrytykuj.pl” przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, we współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu – organizatorem 37. MFFMW Ale Kino!

Regulamin: https://www.skrytykuj.pl/files/regulaminy/Skrytykuj_-Ale_Kino-_Regulamin.pdf


Nagrody

Zwycięzcy Konkursu zostaną – w ramach nagrody w Konkursie – członkami składu Jury Młodych 37. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! i wezmą udział w festiwalowych pokazach filmowych jako członkowie Jury Młodych oraz w Gali Wręczenia Nagród.