Zrób nam doodle’a! Konkurs na grafikę promocyjną Eat Polska

Lubimy jeść, lubimy pić, lubimy o tym opowiadać. Lubimy też ładne rzeczy. Dlatego: cześć, szukamy Was! Ukrytych talentów, nieujawnionych rysowników, doświadczonych artystów i utytułowanych grafików. Z nieukrywaną przyjemnością ogłaszamy konkurs na grafikę promocyjną! Nasze logo, do którego już się przywiązaliśmy, pozostaje bez zmian, marzy nam się jednak coś więcej – grafika, w którą logo Eat Polska mogłoby zostać wkomponowane. Chcielibyśmy, żebyście posłużyli się konwencją „doodle”, w której artyści pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa (wykorzystując często proste, zabawne rysunki) i stworzyli projekty dla Eat Polska.

Pozostawiamy Wam dużą dowolność w przygotowaniu prac konkursowych. Liczymy na Waszą kreatywność, niestandardowe spojrzenie – nie chcemy narzucać Wam elementów składających się na grafikę ani sugerować żadnych rozwiązań. Dlatego też poniżej znajdziecie zbiór prac pokazujących jak różne może być podejście do tematu, a także jak udanie wkomponować w projekt logo. Jednym kryterium jest stworzenie monochromatycznych prac (czarnych) w konwencji grafiki „doodle”, które oczywiście będą kojarzyć się z turystyką kulinarną w Polsce, ale przede wszystkim – z tradycyjną, polską kuchnią. Pamiętajcie, że od wiosny poszerzamy naszą działalność – oprócz Warszawy i Krakowa, będziemy organizować wycieczki również we Wrocławiu i w Trójmieście.

Grafikę należy zaprojektować w poziomie, odręcznie (w formacie A4) lub komputerowo i przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail doodle@eatpolska.com w terminie od 16 grudnia 2015 do 10 stycznia 2016 wraz z pełnymi danymi teleadresowymi autora projektu (zamieszczonymi w karcie zgłoszeniowej) oraz dopiskiem w temacie wiadomości „KONKURS: GRAFIKA PROMOCYJNA EAT POLSKA”. W przypadku projektów wykonanych odręcznie, prace należy przesyłać w formacie JPG, rozdzielczość 300 dpi; w przypadku projektów wykonanych komputerowo, prace należy przesyłać w formacie PDF w krzywych.

Konkurs jest dwuetapowy – w pierwszym etapie wszystkie prace spełniające kryteria wymienione w Regulaminie Konkursu, zostaną opublikowane na naszym fanpage’u na Facebooku (facebook.com/EatPolska) i poddane głosowaniu internautów. 5 prac, które zdobędzie największą liczbę głosów przechodzi do etapu drugiego, w którym Komisja Konkursowa dokona ostatecznego wyboru najlepszej pracy.

Jaramy się i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Więcej informacji na stronie http://eatpolska.com/blog/konkurs-doodle/


Nagrody

Autor zwycięskiego projektu będzie mógł wybrać dla siebie nagrodę:

  • kupon dla dwóch osób na Food Tour (o wartosci 580 zł) lub Vodka Tour (o wartości 520 zł) w Warszawie lub w Krakowie,

Lub…

  • nagrodę finansową 500 zł.