ŻYCZENIA DLA MARII

17 grudnia 2014 roku MARIA – jedyny działający w Polsce reaktor jądrowy obchodzić będzie 40 urodziny! Z tej okazji Narodowe Centrum Badań Jądrowych zaprasza  do udziału w wyjątkowym konkursie. Na zwycięzców, oprócz cennych nagród rzeczowych, czeka prawdziwa gratka, możliwość zwiedzenia reaktora!  

 „Życzenia dla Marii” to wspaniała zabawa dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą nauką. Zadanie dla uczestników jest proste: w aplikacji konkursowej na instytutowym profilu Facebook złożyć życzenia reaktorowi MARIA. Liczymy na kreatywność uczestników. Można zgłaszać teksty, obrazki, zdjęcia, filmiki!

Jury Konkursowe wybierze Zwycięzców oraz Wyróżnionych, którzy otrzymają nagrody!

Ogłoszenie wyników: 17 grudnia

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 grudnia, a laureaci ogłoszeni zostaną w dniu urodzin MARII. Życzenia można składać za pośrednictwem aplikacji na Facebooku na profilu Narodowego Centrum Badań Jądrowych.


Nagrody

Nagrody Główne otrzymują wskazani Zwycięzcy:

  1. Tablet ASUS Nexus 7 o wartości 850 zł oraz zaproszenie dla Laureata i jego Gości na wycieczkę po reaktorze MARIA i Narodowym Centrum Badań Jądrowych.
  2. Zestaw książek o wartości 150 zł oraz zaproszenie dla Laureata i jego Gości na wycieczkę po reaktorze MARIA i Narodowym Centrum Badań Jądrowych.
  3. Zaproszenie dla Laureata i jego Gości na wycieczkę po reaktorze MARIA i Narodowym Centrum Badań Jądrowych

Wyróżnienia

Dodatkowo Jury wyróżni trzy prace, których autorzy otrzymają bilety na warszawską premierę filmu „Pandora Promise”.