19. Konkurs Galerii Plakatu AMS

AMS w ramach projektu Galeria Plakatu AMS ogłasza 19. edycję konkursu na plakat. Hasło edycji 2018 to „Jedz ostrożnie!”. Zwycięska praca będzie eksponowana na citylightach w wybranych miastach Polski.

Hasło konkursu to „Jedz ostrożnie!”. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie plakatu na temat zdrowego odżywiania. Hasło zostało wybrane jedynie do celów promocji konkursu, organizator nie oczekuje, że nadesłane prace będą wyłącznie jego dosłowną ilustracją. Na plakacie może znaleźć się inne hasło, zaproponowane przez autora. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż trzy prace.
Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie.

Termin nadsyłania prac:
do 29 października 2018 do godz. 17.00

Regulamin i informacje:
https://galeriaplakatu.ams.com.pl/

Prawa autorskie
Z chwilą wypłacenia lub wydania nagrody nagrodzonym oraz wyróżnionym uczestnikom konkursu, w tym nagrody w głosowaniu internautów, organizator nabywa własność nagrodzonych plakatów wraz z autorskimi prawami majątkowymi.


Nagrody

nagroda główna – 7 778 zł i trzy egzemplarze nagrodzonego plakatu, wydrukowanego w formacie 120 x 180 cm/ plakat nagrodzony nagrodą główną będzie eksponowany na citylightach w wybranych miastach Polski od grudnia 2018 roku

pięć wyróżnień – po trzy egzemplarze wyróżnionego plakatu, wydrukowanego w formacie 120 x 180 cm

autorzy pracy nagrodzonej i prac wyróżnionych zostaną zaproszeni do finału przeglądu portfolio dla młodych twórców – See&Say