„Bezpieczne wakacje ze SKAT POLISA” !

Modna letnia torba SKAT Polisa z limitowanej serii może być Twoja! Pakowna i stylowa pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi – w sam raz na plażę czy letnie wędrówki. Zapinana na zamek z mocną, ale miękką rączką zapewni Ci komfort użytkowania.
Aby ją otrzymać musisz spełnić 1 zadanie konkursowe: prześlij nam zdjęcie przedstawiające jak dbasz o bezpieczeństwo swoje lub rodziny, szczególnie w okresie letnim.

http://www.skatpolisa.pl/oferta-indywidualna/odpoczywaj-bezpiecznie

Czekamy na kreatywne i ciekawe zdjęcia!

Regulamin:

 1. Konkurs trwa od 7 do 23 lipca 2017 do godz.00:00.
 2. Do wygrania jest 20 toreb plażowych SKAT Polisa.
 3. Zadaniem konkursowym jest przesłanie zdjęcia przedstawiającego jak dbacie o swoje bezpieczeństwo  (szczególnie w okresie letnim).
 4. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnej technologii, muszą być wykonane przez Zgłaszającego.
 5. W zgłoszeniu należy zamieścić: imię i nazwisko Zgłaszającego się do konkursu, aktualny adres e-mail, numer telefoniczny oraz pracę, biorącą udział w Konkursie.
 6. Zdjęcia należy przesyłać na adres: marketing@skat.com.pl, w tytule maila proszę wpisać:  konkurs SKAT Polisa
 7. Jedna osoba może wysłać tylko 1 zdjęcie w 1 tygodniu trwania konkursu.
 8. Jury wyłoni najciekawsze i najbardziej pomysłowe zdjęcia.
 9. Wyłonieni zwycięzcy i wyniki ogłaszane będą na stronie skatpolisa.pl i profilu Facebook PromySkat i SKAT Transport.
 10. Zgłaszający, wyraża zgodę na publikację zdjęć na: stronach internetowych: www.skatpolisa.pl, w mediach społecznościowych facebook.com/promyskat oraz www.facebook.com/skattransport
 11. Nadsyłane na konkurs zdjęcia służą wyłącznie wyłonieniu zwycięzcy oraz publikacji na nośnikach wspomnianych w pkt 9.
 12. Zwycięzcy o wygranej będą informowani także drogą elektroniczną.
 13. Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców drogą pocztową.
 14. Zgłoszenie fotografii na konkurs oznacza równocześnie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 15. Nadesłanie prac  na  konkurs  jest  równoznaczne  z  deklaracją,  iż  zdjęcia  nie  naruszają  dóbr  osobistych i materialnych oraz praw autorskich osób trzecich i zostały wykonane samodzielnie przez osobę zgłaszającą prace, a osoby portretowane wyrażają zgodę na publikowanie swojego wizerunku.
 16. Uczestnik Konkursu ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenie autorskich praw majątkowych, praw pokrewnych lub dóbr osobistych osób trzecich.
 17. Uczestnik Konkursu oświadcza, że w przypadku wystąpienia osoby trzeciej z roszczeniem przeciwko Organizatorowi, zwalnia go z odpowiedzialności oraz wstąpi lub przyłączy się na pierwsze żądanie do postępowania sądowego lub arbitrażowego.
 18. Organizatorem konkursu jest SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. – właściciel portalu SKATPOLISA.PL.

Nagrody

torby plażowe