„Poznaj świat ze SKAT!” – konkurs fotografii podróżniczej – 12 edycja

 

Prześlij swoje zdjęcie z podróży i wygraj rejs promem!

Zapraszamy do udziału w 12 edycji konkursu fotograficznego „Poznaj świat ze SKAT!”. Zgłoś zdjęcie związane z podróżami i wygraj rejs promem do Skandynawii dla dwojga.
Przeżyj z nami morską przygodę!

Lubisz robić zdjęcia, zwiedzać i podróżować?                     
Masz archiwum pełne fotografii z wakacji i wypraw?
Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!  Zgłoś swoje zdjęcie ukazujące pasję podróżowania: tj. piękne krajobrazy, widoki, obiekty czy portrety zrobione podczas podróży.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
– opublikować za pomocą aplikacji  konkursowej 1 wybrane zdjęcie związane z podróżami
– następnie, żeby zawalczyć o wygraną i przejść do dalszego etapu Twoje zdjęcie musi zebrać minimum 10 głosów np. zachęcając swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie. Więcej niż 10 głosów, nie wpływa na wybór zdjęcia. Finalną decyzję co do rozstrzygnięcia konkursu podejmuje Jury Konkursowe.

Fotografia może zostać wykonane przy użyciu dowolnego sprzętu elektronicznego: aparat fotograficzny, telefon komórkowy, smartfon czy tablet.

 

http://www.poznajswiatzeskat.pl

 

Życzymy powodzenia!

Termin nadsyłania zgłoszeń w XII edycji: 1-20 lipca 2017


Nagrody

1. miejsce:
Nagrodą główną jest niezapomniana wyprawa promowa dla dwojga do Skandynawii ufundowana przez Sponsora Unity Line – polskiego operatora promowego. Nagroda obejmuje przeprawę promową w dwie strony w kabinie 2 osobowej z łazienką w relacji Świnoujście – Ystad – Świnoujście.

 

Czekają na Ciebie:   
nadmorskie Świnoujście położone w tzw. Krainie 44 Wysp, w którym nie można się nudzić a także Ystad – urokliwe, zabytkowe miasto portowe słynące z kolorowej zabudowy, średniowiecznych atrakcji i malowniczych okolic południowej Szwecji. Odkryj atrakcje i piękno skandynawskiej natury!

2. i 3. miejsce oraz wyróżnienia dla najlepszych zdjęć:
Zestawy upominków Sponsora i Organizatora