KONKURS NA LOGOTYP DLA FIRMY BOLARUS S.A.

Weź udział w konkursie i zaprojektuj nowy logotyp dla firmy Bolarus, lidera w branży chłodniczej. Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo – znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych firmy.

Firma Bolarus działa na rynku od 55 lat. Jest producentem profesjonalnego sprzętu chłodniczego. Swoje produkty dostarcza dla branży spożywczej, medycznej, paliwowej i gastronomii dla klientów na całym świecie.

Konkurs na projekt znaku graficznego (logotypu)ma charakter otwarty, ogólnopolski i jest adresowany do studentów wyższych uczelni plastycznych, studentów wydziałów architektury, jak również firm zajmujących się szeroko rozumianą komunikacją wizualną. Każdy uczestnik ma możliwość zgłoszenia dwóch propozycji.
Główne cele konkursu, to:
• zmiana wizerunku firmy,
• poprawa rozpoznawalności marki firmy,
• dopasowanie znaku firmowego do potrzeb zastosowania.

Zgłoszenie uczestnictwa:
Autorzy prac muszą zgłosić swój udział, wysyłając maila ze swoimi danymi na adres:
konkurs@bolarus.com.pl maksymalnie do 15 marca 2018.
/szczegóły w regulaminie/

Chcielibyśmy poprzez odświeżenie wizerunku komunikować, że jesteśmy nowoczesną i solidną firmą z dużymi tradycjami. Prestiż, dobry design i niezawodność – to cechy naszych nowych kolekcji produktowych.

Podczas oceniania prac pod uwagę będą brane m.in.: oryginalność projektu, walory estetyczne, trafność powiązania znaku z działalnością firmy i wartościami, jakimi się kieruje.

Termin zgłaszania się do konkursu:
do 15 marca 2018

Termin składania prac konkursowych:
do 4 kwietnia 2018

Regulamin:
https://drive.google.com/file/d/1VK0tKp7WaCBBlq1hi1ghigIOKtfqoTPg/view

Kontakt / zgłoszenia:
e-mail: konkurs@bolarus.com.pl


Nagrody

  • 2 500 zł
  • autor najlepszej propozycji w ramach odrębnej umowy i gratyfikacji będzie mógł zrealizować zlecenie na wykonanie księgi identyfikacji wizualnej