Konkurs na wideorealizacje do spektaklu TU I TAM

Fundacja TEATR NIEWIELKI zaprasza do udziału w konkursie na wykonawców wideorealizacji do spektaklu teatralnego.

Poszukiwani są „młodzi-zdolni” artyści, interesujących się formami ekspresji w technikach wideo, którzy chcieliby wziąć udział w interesującym artystycznie przedsięwzięciu i zaistnieć na profesjonalnym rynku teatralnym.

Zadanie konkursowe to wykonanie próbki wideo – w dowolnej technice i dowolnej długości – do udostępnionego przez organizatorów konkursu utworu muzycznego. Muzykę do spektaklu będzie udostępniana uczestnikom po otrzymaniu od nich formalnych zgłoszeń drogą mailową.

Zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni do współpracy przy projekcie teatralnym, pt. „TU I TAM”, którego premiera jest planowana na październik 2020. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa. 

„TU I TAM” to nowatorski spektakl muzyczno-plastyczny dla dzieci w wieku 1 – 6 lat; z autorską muzyką i wokalem wykonywanymi na żywo, wielopłaszczyznowymi wizualizacjami świetlnymi i animacjami. Swoista muzyczna podróż dookoła świata, ukazująca poprzez dźwięki i obrazy jego różnorodność i piękno, oraz bogactwo kultur. 

Szczegóły konkursu m.in dot. zgłoszeń, terminów, a także finansowych warunków współpracy dla osób wyłonionych w konkursie oraz regulamin konkursu na www.teatrniewielki.pl/aktualnosci/teatr-dla-najmlodszych/544-tu-i-tam-konkurs-na-wideorealizacje.html


Nagrody

„W konkursie wyłonimy 3-5 zwycięzców, którym powierzymy wykonanie wideoklipów do spektaklu TU I TAM w ramach produkcji przewidzianej na jesień 2020.”