Konkurs plastyczny Malamegi Lab.10

Konkurs plastyczny Lab.10 jest skierowany do profesjonalnych artystów i amatorów. Mogą w nim brać udział twórcy z całego świata. Dopuszczalne są następujące rodzaje prac: malarstwo, fotografia, rzeźba, mix media, prace cyfrowe, wideo, grafika.

Konkurs ma na celu promowanie uczestniczących w nim artystów, dając im okazję do efektywnej promocji na rynku sztuki i dekoracji. Artyści mogą swobodnie interpretować konkurs według własnej wrażliwości. Temat jest dowolny.

Udział w konkursie jest płatny od 40 do 145 euro w zależności od ilości zgłaszanych prac.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
6 czerwca 2018

Regulamin i informacje (w języku polskim):
www.lab.malamegi.com


Nagrody

Wystawa zbiorowa 12 finalistów
Na finałową wystawę konkursu zostanie wybranych 12 artystów. Otwarciu wystawy będzie towarzyszyć katalog ogólny.

Nagroda finansowa
Po zakończeniu wystawy zbiorowej jeden artysta spośród 12 wybranych otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 euro. Zwycięska praca pozostanie własnością artysty.

Nagroda na zakup pracy
Malamegi Lab zakupi jedną z 12 finałowych prac. Dzieło to stanie się częścią prywatnej kolekcji Laboratorium Malamegi. Jest to nagroda o maksymalnej wartości zakupu 2 000 euro.

Monografia artysty
Jednemu z finalistów zostanie poświęcona książka monograficzna. Monografia zostanie przygotowana przez Malamegi Lab przy wsparciu kuratorów wystawy końcowej. Książka będzie edytowana, opracowana, drukowana i dystrybuowana na koszt Malamegi Lab.

Nowa kolekcja Malamegi
Zajmująca się wystrojem wnętrz włoska firma Malamegi otwiera konkurs na stworzenie nowej kolekcji prac poprzez wybór jednego artysty spośród 12 finalistów konkursu. Współpraca umożliwi artyście opracowanie własnej kolekcji, która zostanie zareklamowana i zaprezentowana wszystkim odbiorcom sieci handlowej.