Konkursu na projekt logo Narodowego Instytutu Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą

 

Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą ogłasza konkurs na projekt graficzny logo. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego (logo) charakteryzującego się wysokim poziomem artystycznym i oryginalnością do celów promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych.

Konkurs ma charakter otwarty, jednoetapowy, ogólnopolski. Mogą w nim uczestniczyć osoby fizyczne, spółki osób fizycznych i osób prawnych zajmujące się projektowaniem graficznym oraz studenci kierunków projektowych.

Logo będzie stanowić podstawę do opracowania systemu identyfikacji wizualnej Narodowego Instytutu Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Będzie wykorzystywane w związku z działalnością Instytutu, w szczególności będzie umieszczane na: wizytówkach, papierze listowym, plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych i w Internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej, gadżetach promocyjno-reklamowych.

Termin zgłaszania prac:
do 25 kwietnia 2018

Informacje i regulamin:
http://nipdkzg.pl/aktualnosci-konkurs-na-logo-nipdkzg/


Nagrody

40 000 zł + zaproszenie do złożenia zwycięskiego projektu logo w celu przygotowania pełnego systemu identyfikacji wizualnej Instytutu