Logo, opakowanie i etykieta kosmetyków Zanee

Firma Biosecure Sp. z o.o. ogłasza konkurs na opracowanie identyfikacji wizualnej dla linii kosmetyków Zanee – logotypu oraz projektu etykiety i opakowań.

 

Konkurs jest podzielony na dwa zadania. Pierwszym jest zaprojektowanie nowoczesnego, oryginalnego oraz wyróżniającego się na tle innych projektu logotypu (znaku graficznego) linii kosmetycznej Zanee opartej na naturalnych składnikach. Zadanie drugie obejmuje zaprojektowanie nowoczesnej koncepcji graficznej opakowań i etykiety linii kosmetycznej Zanee, zapewniających funkcjonalność opakowania, racjonalne wykorzystanie materiału, efektywne zabezpieczenie produktu i estetykę.

Logotyp jak i koncepcja graficzna opakowań i etykiety powinny oddawać swoim charakterem specyfikę produktu jako nowoczesnego i opartego na naturalnych składnikach.

Każdy uczestnik może złożyć pracę konkursową zarówno obejmującą logotyp, jak i koncepcję graficzną opakowania i etykiety lub tylko w wybranej przez siebie kategorii. Uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie prace w każdej kategorii.
Do konkursu mogą przystąpić osoby pełnoletnie.

Termin nadsyłania prac:
do 20 lipca 2018

Regulamin:
www.zanee.pl

Kontakt:
konkurs@zanee.pl

Organizator:
www.biosecure.com.pl


Nagrody

nagroda za logotyp: 1 500 zł
nagroda za stworzenie projektu etykiet i opakowań: 2 000 zł