„Oblicze Szczęścia” – fotografia

W ramach EXPOzycji 2023 firma Foto-Plus zaprasza do wzięcia udziału w otwartym, ogólnopolskim konkursie fotograficznym pod tytułem Oblicze Szczęścia.

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby być szczęśliwa. Od początku swego istnienia ludzie marzą o byciu szczęśliwym, jednak wyobrażenie szczęścia zmieniało się przez tysiąclecia będąc doznaniem indywidualnym i często subiektywnym. Chcielibyśmy, aby plonem tego konkursu było pokazanie współczesnego oblicza szczęścia. Jakie jest jego wyobrażenie i z czym Wam się kojarzy?

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać 1-3 własnoręcznie wykonanych zdjęć, będących interpretacją tematu konkursowego jakim jest Oblicze Szczęścia.

Fotografie mogą być wykonane przy użyciu dowolnego aparatu fotograficznego (nie smartfona), ale muszą być przesłane w formie cyfrowej. Zgłoszone prace nie mogą być nagrodzone w innych wcześniejszych konkursach o zasięgu ogólnopolskim lub światowym.

Regulamin: https://fotoplus.pl/expozycja/downloads/oblicze-szczescia-regulamin.pdf


Nagrody

Główną nagrodą jest aparat Canon EOS R50 + obiektyw RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM o wartości około 4 600 PLN, a cała pula nagród wynosi prawie 10 000 PLN.