Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne OMF2020

Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, to coroczny, trwający bez przerwy od 2004 roku ogólnopolski konkurs dla wszystkich fotografujących.

Tegoroczne kategorie konkursowe:

MOBILNA FOTOGRAFIA (szeroko rozumiana fotografia uliczna), której egalitarność, dostępność i możliwość szybkiej reakcji na obserwacje otaczającego nas świata jest wręcz pewnym wyznacznikiem naszych czasów.

MINIMALIZM, gdzie wyrażamy się artystycznie w sposób oszczędny, pokazując często bardzo symetryczny, a nawet syntetyczny sposób obrazowania świata.

OBLICZA CZŁOWIECZEŃSTWA – tu chcemy uwrażliwić na kwestie wszelakiej emocjonalności, tolerancji, społecznych wykluczeń, a także na kwestię środowiska naturalnego.

Do udziału zapraszamy wszystkich: amatorów fotografii i profesjonalistów. W edycji OMF 2020 pragniemy zwrócić uwagę uczestnikom na aktualne problemy społeczne i cywilizacyjne.

Opłata za uczestnictwo: 30 PLN

Regulamin OMF 2020: https://www.mok.olsztyn.pl/…/Regulamin%20OMF%202020.pdf


Nagrody

Grand Prix: Aparat NIKON D3500 + 18-55VR + 70-300VR + Plecak Manfrotto Advanced TRI S
I Miejsce: Voucher na zakupy fotograficzne w sklepie internetowym na sumę 2 000 PLN II Miejsce: Voucher na zakupy fotograficzne w sklepie internetowym na sumę 1 500 PLN
III Miejsce: Voucher na zakupy fotograficzne w sklepie internetowym na sumę 700 PLN
Voucher na profesjonalne wydruki fotograficzne na sumę 300 PLN
IV Wyróżnienie specjalne po jednym do każdej kategorii: Voucher na zakupy fotograficzne w sklepie internetowym na sumę 500 PLN