„Perły Polskiej Przyrody” – konkurs fotograficzny, IV edycja

Ogólnopolski konkurs fotograficzny mający na celu prezentację różnorodności przyrodniczej Polski poprzez przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców walorów przyrodniczych naszego kraju. Ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich fotografujących, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, zamieszkałych na terenie Polski, powyżej 16 roku życia.

Fotografia staje się nie tylko relacją z obserwacji natury i fascynacji zjawiskami przyrodniczymi, ale także osobistą narracją łączącą niezwykłości świata przyrody z artystyczną wrażliwością i umiejętnością przekazywania obrazu za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego dającego możliwość podziwiania niesamowitych przedstawień natury.
Zachęcamy Państwa do włączenia się w tą niecodzienną inicjatywę jaką jest promocja różnorodności polskiej przyrody. Gorąco liczymy na Państwa zaangażowanie, wierząc, że będzie to także okazja do promocji własnej twórczości artystycznej.

Organizatorem Konkursu jest Wdecki Park Krajobrazowy. Tematyka konkursu obejmuje następujące kategorie: grzyby, rośliny, owady i pajęczaki, ptaki, zwierzęta oraz krajobrazy.

Regulamin::
http://parki.kujawsko-pomorskie.pl/wpk/wpk-konkurs-foto/wpk-konkurs-foto-regulamin


Nagrody

Nagrody rzeczowe, dyplomy