„Pińczów Jazz Sunrise” – konkurs wokalny

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza solistów i zespoły wokalne do udziału w 1. Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Pińczów Jazz Sunrise”, którego celem jest popularyzacja muzyki jazzowej, twórczości polskich autorów oraz promocja młodych talentów wokalnych.

Aby wystartować w eliminacjach  należy nagrać  materiał audio-video (3 utwory)  i umieścić go w serwisie YouTube  zgodnie z instrukcja podaną w Regulaminie Konkursu, a następnie przesłać  wraz z kartą zgłoszenia linki do utworów. Do FINAŁU Konkursu  zaprosimy 20 solistów/zespołów wokalnych. Przesłuchania konkursowe i Finał Konkursu odbędą się 22 i 23 października 2021 roku w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. 

1.Ogólnopolski Konkurs Wokalny” Pińczów Jazz Sunrise” realizowany jest w ramach projektu „XVII Zaduszki Jazzowe w Pińczowie”. Konkurs ma charakter otwarty, jest przeznaczony dla solistów i zespołów wokalnych, mogą wziąć w nim udział osoby, które do dnia 30 czerwca 2021 nie przekroczyły wieku 35 lat.

Regulamin: https://psck.pl/pliki/2021/wokalny_jazz_sunrise/regulamin_1_ogolnopolski_%20Konkurs_Wokalny_PinczowJazzSunrise.pdf


Nagrody

Pula nagród: 9 000 PLN
Laureat Konkursu zostanie zaproszony do udziału w XVIII Zaduszkach Jazzowych w Pińczowie w 2022 roku