„Portret 2023” – konkurs fotografii

Uczestnicy konkursu mogą zgłosić od 4 do 8 zdjęć portretowych.

Aby zgłosić prace w konkursie wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie konkursu.

Konkurs tematycznie dotyczy portretu w szerokim rozumieniu tego słowa. Technika nadsyłanych prac jest dowolna – mogą to być prace zarówno wykonane cyfrowo, jak i analogowo. Zgłaszane prace powinny ukazywać człowieka za pomocą fotografii przy pełnej dowolności interpretacyjnej, portret w klasycznym podejściu, beauty, portret w modzie, dokument, reportaż, portret jako eksperyment, autoportret, portret jako sztuka współczesna, selfie. Zaznaczamy, że zdjęcia dokumentalne i reporterskie ukazujące człowieka również są mile widziane.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest firma Cool Pics z siedzibą w Brukach Unisławskich.

Strona: https://todobrykonkurs.pl


Nagrody

1 Miejsce: 1 200 PLN nagrody pieniężnej oraz Voucher o wartości 1 600 PLN na 1 semestr hybrydowej Szkoły Fotografii organizowany przez http://www.fotografika.edu.pl (łączna pula nagród za 1 miejsce to 2 800 PLN)
2 Miejsce: 700 PLN nagrody pieniężnej oraz Voucher o wartości 1 600 PLN na 1 semestr hybrydowej Szkoły Fotografii organizowany przez http://www.fotografika.edu.pl (łączna pula nagród za 2 miejsce to 2 300 PLN)
3 Miejsce: 600 PLN nagrody pieniężnej oraz Voucher o wartości 1 600 PLN na 1 semestr hybrydowej Szkoły Fotografii organizowany przez http://www.fotografika.edu.pl (łączna pula nagród za 3 miejsce to 2 200 PLN)
Wyróżnienia: Najlepsi autorzy spośród całego Konkursu otrzymają Vouchery o wartości 800 PLN na 1 semestr Szkoły Fotografii Online organizowany przez www.fotografika.edu.pl