„printlife@home” – konkurs fotograficzny

Fujifilm organizuje konkurs „printlife@home”, w ramach którego mieszkańcy Europy mogą opowiedzieć historie skrywające się w zdjęciach wykonanych w ciągu ostatniego roku. Konkurs odbywa się w ramach wystawy printlife@home.

Każdy może zgłosić swoje zdjęcia do drugiej edycji wirtualnej wystawy fotograficznej, umieszczając je na stronie www.fujifilm-printlife.eu. Wystawa otwarta jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy ich zdjęcia zostały wykonane przy pomocy smartfona, czy aparatu fotograficznego. Tworzenie i przywoływanie wspomnień kryjących się w fotografiach stworzyło wielu osobom namiastkę komfortu i spokoju ducha w tych trudnych chwilach, dlatego Fujifilm pragnie, aby ludzie nie tylko zechcieli podzielić się swoimi niepowtarzalnymi zdjęciami, ale by również pokazali, jak udało im się wyeksponować te zdjęcia w swoich domach. Stworzy to u widzów poczucie zwiedzania osobistych galerii i zapewni doskonałą oprawę opowiadanym w kadrach historiom.

Strona konkursowa: https://www.fujifilm-printlife.eu

Nagrody

Jury wybierze pięć Fotografii Tygodnia. Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Fujifilm. Ich autorzy dostaną vouchery o wartości 200, 150 lub 100 euro (lub równowartość w lokalnej walucie) przeznaczone na zakup odbitek lub innych produktów fotograficznych wykonanych ze swoich zdjęć (w Polsce na www.foto.fujifilm.pl), analogowe aparaty natychmiastowe instax mini 40 albo instax mini 11 wraz z kliszami.