Red Bull Tech Lab

Red Bull Tech Lab. Jeżeli zawsze marzyłeś, by zostać wynalazcą, to właśnie masz szansę. Zaprojektuj urządzenie, które schłodzi puszkę Red Bulla w czasie poniżej jednej minuty.

 

Red Bull Tech Lab to wyzwanie dla studentów, konstruktorów, wynalazców i umysłów ścisłych. Zadaniem jest zaprojektowanie urządzenia, które w jak najkrótszym czasie będzie w stanie schłodzić puszkę Red Bulla do temperatury poniżej 10 st.C.

Liczy się innowacyjność rozwiązań, możliwość praktycznego ich zrealizowania oraz koszt wykonania i eksploatacji urządzenia. Co ważne, napój musi nadawać się do spożycia od razu po wyjęciu puszki z urządzenia.

Termin zgłaszania projektów:
do 3 czerwca 2018

Regulamin, informacje, szczegóły techniczne:
https://www.redbull.com/pl-pl/events/red-bull-tech-lab

Do 26 czerwca komisja wyłoni trzy finałowe projekty. Konstruktorzy, którzy zakwalifikują się do ostatniego etapu, będą mieli za zadanie zbudowanie prototypu zaprojektowanego wcześniej wynalazku. W finale zespoły przedstawią działanie urządzenia komisji jury, która wyłoni zwycięzcę.


Nagrody

Nagroda główna: 10 000 zł
Uwaga: jeśli projekt zwycięzcy zostanie wykorzystany przez organizatora do produkcji urządzenia, zwycięzca otrzyma dodatkową nagrodę̨ w wysokości 500 zł od każdego urządzenia wyprodukowanego w liczbie powyżej 25 szt., ale maksymalnie do kwoty 50 000 zł.

5 000 zł – dla każdego uczestnika II etapu + do 5 000 zł na wykonanie prototypu