Wydaj płytę z Będzie Głośno

Czwórka Polskie Radio oraz ZAiKS zapraszają zespoły muzyczne do udziału w konkursie „Wydaj płytę z Będzie Głośno”. Warunkiem udziału jest posiadanie gotowego materiału na płytę (co najmniej osiem utworów) i brak podpisanego kontraktu z inną wytwórnią muzyczną.

Aby znaleźć się w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. Zespoły, które zgłoszą się do programu, będą zapraszane do audycji na żywo Będzie Głośno! w każdy piątek, gdzie będą prezentować się słuchaczom w rozmowie i w minikoncercie akustycznym.

Do konkursu będą przyjmowane zespoły mieszczące się w formule muzycznej Czwórki – przedstawiciele różnych odmian rocka, reggae, dancehall/ragga, hip hopu, nowych brzmień, elektro, artyści wykorzystujący motywy etniczne.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 rok życia za zgodą opiekunów prawnych, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej

Termin przyjmowania zgłoszeń:
do 14 września 2018

Regulamin i informacje:
https://www.polskieradio.pl/10/5359

 


Nagrody

wydanie płyty w nakładzie 2 000 egzemplarzy + koncert promocyjny w studiu emisyjnym Czwórki
wyróżnienie: „za najlepszy tekst piosenki” – 2 500 zł dla autora tekstu
wyróżnienie „za najlepszą muzykę piosenki” – 2 500 zł dla autora muzyki