Zaprojektuj strój na supertrening – konkurs sieci CityFit

Sieć klubów fitness CityFit ogłasza konkurs na projekt kolekcji treningowej. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna oraz możliwość dalszej współpracy z marką. Kolekcja trafi do sprzedaży w sklepie online marki.

Konkurs ma formułę otwartą – mogą w nim brać udział zarówno projektanci, firmy produkujące odzież sportową, jak i wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w projektowaniu. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie kolekcji treningowej CityFit składającej się z: T-shirta, legginsów i bluzy damskiej oraz T-shirta, spodni treningowych i bluzy męskiej. Jury będzie oceniać zarówno stronę wizualną projektów i zgodność z aktualnymi trendami, jak i  funkcjonalność czy przygotowanie projektów pod kątem produkcyjnym.

Termin nadsyłania prac:
do 22 kwietnia 2018

Szczegóły, regulamin, formularz zgłoszeniowy:
www.projektuj.cityfit.pl

 

 

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Kluby znajdują się głównie w centrach miast, na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych. Sieć posiada aktualnie 15 lokalizacji w 12 miastach Polski i planuje kolejne otwarcia.


Nagrody

Nagroda główna – 5 000 zł i możliwość dalszej współpracy z marką CityFit

II i III miejsce – roczny karnet do wybranego klubu CityFit

Zwycięska kolekcja trafi do sprzedaży w sklepie internetowym CityFit.